szombat, szeptember 23Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Örökös ökoiskola

Örömmel büszkélkedhetünk, hogy 2007 és 2010 után 2013-ban is elnyerte iskolánk az Ökoiskola címet, így jogosulttá váltunk az ÖRÖKÖS ÖKOISKOLA megtisztelő cím és logo használatára. Egyházmegyénkben és kerületünkben elsőként sikerült ezt a rangos elismerést megszerezni. Köszönjük minden kedves családnak és támogatónknak, hogy környezettudatos munkájával segítette célkitűzéseinket. Sok munka áll még előttünk. Kollégáimmal a jövőben is igyekszünk a teremtésvédelem/természetvédelem nemes ügyeit nevelő munkánkba építeni.

Zsilinszky Enikő, Konczili Eleonóra programvezetők

Oldalunk sütiket (cookies) használ. Az EU jogszabályai szerint ezt közölnünk kell. További információk

A "sütik elfogadása" jobb böngészési élményt nyújt, hiszen a weboldal emlékezik az olvasók korábbi beállításaira. Aki tovább böngészi oldalainkat, vagy az "Elfogadom a sütiket" gombra kattint, az tudomásul veszi a sütik használatát.

Bezárás