vasárnap, december 17Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Tanító Online és folyóirat támogatás

 

 

From: Tanító Online [mailto:info@tanitonline.hu]
Sent: Tuesday, May 9, 2017 11:30 AM
To: ujsuli@gmail.com
Subject: Tanító Online és folyóirat támogatás

 

Kedves Tanító Kolléga!

    Ha szereti a Tanító Online weboldalt és szeretné, hogy továbbra is működjön, illetve hasznos tudásanyaggal bővüljön, akkor kérjük támogasson minket azzal, hogy előfizet a Tanító folyóiratra (1év/10 lapszám: 6300 Ft). Kérje tankerülete segítségét az előfizetéshez! Amennyiben az adott tankerület költségvetése engedi és jóváhagyja a lap előfizetését, akkor előfizetési szándékukat kérjük, hogy jelezzék nálunk az alábbi linken: www.tanitonline.hu/?page=order"

    Köszönjük támogatását!

www.tanitonline.hu

Oldalunk sütiket (cookies) használ. Az EU jogszabályai szerint ezt közölnünk kell. További információk

A "sütik elfogadása" jobb böngészési élményt nyújt, hiszen a weboldal emlékezik az olvasók korábbi beállításaira. Aki tovább böngészi oldalainkat, vagy az "Elfogadom a sütiket" gombra kattint, az tudomásul veszi a sütik használatát.

Bezárás