Tisztelt Szülők!

A beérkezett úszáskérelmek összesítése alapján pénteki napra 6 gyermek, hétfőre 15 jelezte szándékát, de 2 tanuló jelezte az oda-vissza buszozás szükségességét, így nem tudtuk elindítani a csoportot. Az Alligátor Úszóiskola MAI tájékoztatása alapján az időpontok is változnak:

Hétfő 14.30-15.15 valamint Kedd 14.30-15.15 a két alkalom. Amennyiben összejön a legkevesebb 15 fizetős gyermeklétszám, akkor le tudjuk foglalni ezeket az időpontokat. Ezért nagyon kérem a szülőket, hogy jelezzék részvételi szándékukat, hívják az iskolát az új időpontokra, és köszönjük megértésüket a rajtunk kívül álló okokból történő csúszás és változás miatt. Mi is szerettünk volna már ma egy 20-30 fős csoportot útnak indítani.

(A harmadikos, kerületi gyermekek 8 alkalomra kínált ingyenes oktatásáról – utazás nélkül – mi is a sajtóból értesültünk, próbálunk több információt szerezni.)

Üdvözlettel:

Dudás Attila ig.