vasárnap, november 19Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Évnyitó – Veni Sancte

Augusztus 31-én vasárnap 16 órakor tartjuk a Rákosszentmihályi Plébániatemplomban a 2014/15-ös tanév évnyitó szentmiséjét, a Veni Sanctét.

A tankönyvekkel kapcsolatos információk: a XVI. kerületi lakcímmel rendelkező tanulók a kerületi önkormányzat támogatásával mind ingyen (kölcsönbe) kapják a tankönyveket. Ők ezért nem kaptak számlát a tankönyvterjesztőtől. További információkat az idei tankönyvekkel kapcsolatban ITT találhatnak.

A szünet hátralevő napjaira jó pihenést kívánunk mindannyiuknak!

Oldalunk sütiket (cookies) használ. Az EU jogszabályai szerint ezt közölnünk kell. További információk

A "sütik elfogadása" jobb böngészési élményt nyújt, hiszen a weboldal emlékezik az olvasók korábbi beállításaira. Aki tovább böngészi oldalainkat, vagy az "Elfogadom a sütiket" gombra kattint, az tudomásul veszi a sütik használatát.

Bezárás