csütörtök, április 25Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu&gt;
Subject: év végi érteklés iskolában, óvodában -3 tipp

*|MC:SUBJECT|*

Tippek az év végi értékelésekhez

A képet a feladó eltávolította.

3 tipp az év végi értékeléshez

1. Az év végén ne csak osztályzatokkal értékeljünk, hanem fontos, hogy minden gyermek kapjon valami személyes pozitív visszajelzést, amely növeli az önbizalmát, a motivációját. Ez lehet egy oklevél, amelyen egy pozitív tulajdonságát emeljük ki.

2. A gyereknek adjunk lehetőséget, hogy egymást is értékeljék pozitívan. Adjanak egymásnak oklevelet, matricát, vagy valamilyen meglepetést.
3. Ne csak a diákokat értékeljük, hanem a kollégákat is! Titokban lepjük meg őket egy kis kedvességgel, amely arra utal, hogy a munkájukban mennyire eredményesek: egy-egy matricát az asztalukra, vagy egy kreatív bögrét.

Mindehhez akciósan biztosítjuk az eszközöket: értékelő matricákat, kreatív okleveleket, pedagógus bögrét, hogy az öröm ne maradjon el!

Év végén minden gyereknek jár oklevél! Az idén támogatjuk, hogy mindenki számára örömet szerezz!
Most  akciós az egy osztálynyi kreatív, színes oklevélcsomag!

Új, kreatív termékünk, színes és vidám képei csupa olyan értékelő rajzot és biztató szöveget tartalmaznak, amelyekkel gyorsan és hatékonyan visszajelezhet a gyerekek teljesítményéről.

Egyedi bögre pedagógusoknak rengeteg szeretettel és odafigyeléssel készítve.
Tökéletes meglepetés kollégáknak!

Nagysikerű termékünk!

Üdvözlettel:
Neteducatio Kft.
Már több, mint 10 éve a pedagógusok szolgálatában!
Minden, ami egy pedagógus életét könnyebbé teszi:

neteducatio.hu

Nyissa meg ezt a levelet böngészőben | Leiratkozáshoz kattintson ideA képet a feladó eltávolította.