szerda, április 24Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Ősszel nagy újdonsággal várjuk vissza Önöket! – Kellemes nyarat, jó pihenést kívánunk!

From: Csodák Palotája [mailto:info@csopa.hu]
Sent: Saturday, June 10, 2017 11:25 AM
To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu&gt;
Subject: Kellemes nyarat, jó pihenést kívánunk! Ősszel nagy újdonsággal várjuk vissza Önöket!

Kedves Pedagógus!

A képet a feladó eltávolította. logo

A képet a feladó eltávolította. ---A képet a feladó eltávolította. banner

A képet a feladó eltávolította. ---

Ön már Klubtag? Pedagógus Klub a Csodák Palotájában!

Regisztráljon Pedagógus Klubbunkba, hogy 50% kedvezménnyel jöhessen a Csopába a családjával is!

Miért érdemes még regisztrálni a Csopa Pedagógus Klubba?

Mert:

• egyéni látogatóként, érvényes pedagógus igazolvánnyal 50% kedvezményt biztosítunk a teljesárú felnőtt jegyárból;
  • évente kétszer tudományos előadás és workshop keretében lehetőséget adunk tagjainknak, hogy csoportos keretek között ismerkedhessenek meg a Csopa újdonságaival,
  • havi hírlevelünkben pedig a tudományos világ legfrissebb híreivel, gyakorlati ötletekkel segítjük oktató munkáját.

Részletekért kattintson ide!

Valami készül!

Ahogy minden évben, idén is postai úton küldjük Önöknek kifejezetten iskoláknak szóló tájékoztató füzetünket, melyben az éves programjainkat, újdonságainkat mutatjuk be Önöknek. Kérjük, figyelje az iskolában a postaládáját!

Füzetünk augusztus végén érkezik az oktatási intézményekbe! Az idei füzetünkben nagy újdonsággal készülünk Önöknek!

Addig is kellemes nyarat, jó pihenést kívánunk Önöknek! Várjuk Önt is a megújult Csodák Palotájában ősszel!

A képet a feladó eltávolította.A képet a feladó eltávolította.

Csodák Palotája Nonprofit Kft.

Csopa Campona: 1222 Budapest, Nagytétényi út 37-43. Campona Családi Élményközpont,

Csopa Playbar: 1036 Budapest, Bécsi út 38-44. Buda EG Bevásárlóközpont 2. emelet.

Telefon: +36 1 814 8050 | Email: info@csopa.hu | Honlap: www.csopa.hu

A képet a feladó eltávolította. --

Amennyiben a továbbiakban nem kíván tőlünk több hírlevelet kapni kattintson ide: » Leiratkozás

A képet a feladó eltávolította. Powered by AcyMailing

A képet a feladó eltávolította.