vasárnap, május 26Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

EURÓPAI MOBILITÁS HÉT, Falunapok, Szüreti Rendezv ények


Feladó: Máté Balázs <info@kalandozopark.hu&gt;
Elküldve: 2017. augusztus 22. 9:30
Címzett: Tyukász Tamás
Tárgy: EURÓPAI MOBILITÁS HÉT, Falunapok, Szüreti Rendezvények

 

Tisztelt Hölgyem/Uram, Kedves Szervezők!

 

Figyelmükbe ajánlom kevésbé szokványos, ám töretlen sikert arató kínálatunkat. Gokartjaink, fekvő triciklijeink, különleges kerékpárjaink kicsik és nagyok kedvencei egyaránt. Érdekes járgányaink mellett rekeszépítés és óriás trambulinok is megtalálhatóak kínálatunkban.

 

Látogassa meg weboldalunkat és bizonyosodjon meg eszközeink népszerűségéről fotógalériánkban. Baráti árainkat is itt találja, keressen bennünket a lenti elérhetőségek bármelyikén, vannak még szabad időpontjaink a közelgő hétvégékre, illetve a nagy készletünknek köszönhetően a nevesebb napokra is.

 

Eszközeink a tavalyi EURÓPAI MOBILITÁSI HÉTEN is nagy népszerűségnek örvendtek, sok helyszínen mosolyt csaltunk a gyerekek és a felnőttek arcára színes programjainkkal. A levél végén látható fotón a 2016-os autómentes nap élményi láthatók különböző helyszíneken.

 

Amennyiben Ön nem szervez rendezvényt, kérem továbbítsa levelemet az illetékesek felé, hogy ne maradjanak le erről a lehetőségről.

 

 

 

Tisztelettel:

Máté Balázs

www.kalandozopark.hu

0630 855 6372