péntek, április 19Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Sent: Wednesday, August 30, 2017 8:33 AM
To: Molnár Edit <e.molnar@mujegpalya.hu&gt;
Subject: Korcsolyázási program tájékoztató – Városligeti Műjégpálya

Tisztelt Igazgató Úr/Asszony, Osztályfőnök, Testnevelő!

Engedjék meg, hogy figyelmükbe ajánljam még a tanévkezdés előtt korcsolyázási lehetőségeinket.

Örömmel értesítjük Önöket, hogy idén is elindítjuk korcsolyázási programunkat.

A mellékletben a korcsolyázási programunk részleteit és a kitöltendő jelentkezési lapot találják.

Várjuk gyermekeiket 10 (+1) alkalmas oktatásra, 10 (+1) alkalmas korcsolyázási lehetőségre, vagy akár csak egy-egy alkalommal.

A programra jelentkezni a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével, annak intézménynevet tartalmazó dokumentumként (pl. bobitajellap.xls) való visszaküldésével lehet.

Kérem, hogy ha idén nem Ön az illetékes a programban továbbítsa levelünket az érdekelt kollégának.

Jelentkezésükről három napon belül visszaigazolást küldök, amennyiben ezt nem kapják meg, kérem jelezzék.

Reméljük, hogy találkozunk tanulóikkal a télen 11 alkalmas korcsolyázási programunkon, vagy akár csak egy-egy alkalommal.

Üdvözlettel:

Molnár Edit