péntek, április 19Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Subject: Pedagógusok a megújult Csodák Palotájában

Pedagógusok a megújult Csodák Palotájában

Kedves Pedagógus!

A képet a feladó eltávolította. logo

A képet a feladó eltávolította. ---A képet a feladó eltávolította. banner

A képet a feladó eltávolította. ---

Ön már Pedagógus Klubtag?

A Pedagógus Klubunk tagjainak számára időről-időre ingyenes rendezvényekkel kedvezkedünk.Ez alkalommal a megújult Csopába invitáltuk őket Óbudára, ahol az elsők között ismerkedhettek meg több, mint 250 interaktív játékunkkal, 8 megállónkkal és premier előtti filmvetítésen is részt vehettek.

Részletes beszámolóért kattintson ide!

5000 nm-nyi játékos tanulás, interaktív tanórák, tematikus előadások és laborfoglalkozások a megújult Csopában

A képet a feladó eltávolította. banner

A Csodák Palotája 5000 négyzetméteres fizikai játékterén, több mint 250 kiállított játék segítségével a gyerekek játékosan fedezhetik fel a fizikai jelenségeket. Célunk, hogy tapasztalati úton, élménnyé tegyük a tanulást.

Newton a fizikus, Illúziók titkai és Születés rejtelmei interaktív tanóráinkon tudományos kalandozásra hívjuk Önöket a mechanika, csillagászat, illúziók, a fogantatás és a születés témakörében.

A tematikus előadások eszközök a pedagógusok kezében, mellyel az iskolai keretekből kiszakadva színesebbé, gyakorlatiasabbá tehetik a gyerekek számára a korábban tanultakat, legyen szó akár fizikáról, kémiáról vagy biológiáról.

Laborfoglalkozásainkon a gyerekek maguk is kis kémikus, fizikus segédekké válhatnak.

Nézze meg, milyen előadásokkal, laborfoglalkozásokkal várjuk Önöket!

A részletes információkért kattintson ide!

A képet a feladó eltávolította.A képet a feladó eltávolította.

Csodák Palotája Nonprofit Kft.

1036 Budapest, Bécsi út 38-44. Buda EG Bevásárlóközpont 2. emelet.

Telefon: +36 1 814 8060 | Email: info@csopa.hu | Honlap: www.csopa.hu

A képet a feladó eltávolította. --

Amennyiben a továbbiakban nem kíván tőlünk több hírlevelet kapni kattintson ide: » Leiratkozás

A képet a feladó eltávolította.