vasárnap, május 26Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Órarend a digitális munkarendhez

Itt találhatják a virtuális órarendünket, amelyet az otthoni digitális távoktatáshoz hoztunk létre.

Az órarend, nem idősávokat (időrendi sorrendet) jelent ebben az esetben. Egy aktuális munkanapon azokat a tantárgyakat láthatják felsorolva, amelyekhez kapcsolódóan a pedagógusok reggel 8 órára feltöltik a szükséges tanagyagot, feladatokat. Az idegennyelv, a magyar, a matematika és a testnevelés órák beosztásával kapcsolatban a rendszeres gyakorlást és testmozgást tartottuk szem előtt, a többi tantárgy esetében pedig a  tömbösített órákkal a projekt alapú oktatást. Így próbáltuk az egy napra jutó tantárgyak számát csökkenteni.

Minden munkanap 10 és 12 óra között online is elérhetik a pedagógusainkat, ha a feladatok megoldásához segítségre van szükségük!

Sok sikert, jó munkát és jó egészséget kívánok mindannyiuknak!

Új órarend 2020_03_19 j