Tisztelt Szülők!

Előző Hírlevelünk kiküldésével szinte egyidőben kaptuk meg az egyházmegyei Te Deum időpontját, ahová szokás szerint elvárják iskolánk pedagógusait és személyzetét is. Bíboros Úrhoz igazodva az időpont június 18. csütörtök 18 óra a Szent István Bazilikában.
Iskolánk évzáróját ezért a meghirdetettnél egy órával korábban, délután 3 órakor kezdjük. Köszönjük megértésüket.

A Népzenei Majális is megrendezésre kerül Tilles Réka tanárnő néptáncosaival és Király Györgyi, valamint Bennő Katalin tanárnők népdalénekeseivel, zenészeivel. A program 2015. május 21-én csütörtökön, délután 5 órakor kezdődik a tornateremben. A jegyek megvásárlásával a fellépőket és a talpalávalót húzó táncházi zenekart támogatják. Az est végén táncház is lesz.

Május 25.
Pünkösd hétfőn Karizmák Ünnepe Máriaremetén a szokásos családi programokkal, kérjük jöjjenek, látogassák meg a Néri sátrát.

Május 26.
Néri Szent Fülöp emlékmise reggel 8 órakor a templomban. Kérjük a gyermekek ünnepi ruhában jöjjenek!

Tisztelettel:
Dudás Attila igazgató