Tisztelt Szülők!

A Nemzeti Köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény, valamint a Tankönyvellátásról szóló 2013. évi CCXXXII. törvény értelmében gyermekük a 2014/15-ös tanévben térítésmentes használatra kapta a tankönyveket, melyeket a tanév végén a következő évfolyam számára használható állapotban kell leadnia. Ez minden olyan család gyermekeire vonatkozik, aki állami vagy önkormányzati támogatásban részesült. A támogatásban nem részesült családok részéről is köszönettel elfogadjuk a tankönyveket, ha felajánlják a későbbi évfolyamok tanulói számára.

Amennyiben szükséges, kérjük, gondoskodjanak a tankönyvek helyreállításáról, vagy ha ez már nem kivitelezhető, akkor annak pótlásáról. A tankönyveket megtekintett állapotban vesszük át.

A tankönyvek begyűjtésének napja: június 12., péntek

Segítő közreműködésüket köszönjük!