Hírdetjük a kedves Szülőknek és várjuk Önöket

2015. november 11-én, szerdán fél hattól

a Jó Szívért közhasznú egyesület defibrillátor adományának átadására, amelyet Kovács Péter polgármester úr jelenlétével és beszédével tisztel meg.

Az eseményt a helyi sajtó is megörökít. A Néri csengőzenekar egy darabja után átadásra kerül a modern készülék. A Néri Szent Fülöp Katolikus Ált. Iskola vállalta a gyermekek újraélesztéséhez szükséges különleges tapaszok megvételét és évenkénti cseréjét. Az országban körülbelül öt intézmény van gyermekek mentésére is alkalmas elektródákkal felszerelve. A készüléket már felszereltük a bejáratnál a földszinten, így a környéken rászorulók is használhatják. Reméljük bepókhálósodik és soha nem lesz rá szükség. A tantestület több tagja kapott kiképzést a használatára, de szülőknek is szívesen megmutatják. Az iskolai Elsősegélynyújtó verseny győzteseinek kihirdetésére is sor kerül, akik az AMBU baba használatában, az újraélesztés gyakorlatában is jeleskednek. A verseny november 4-én volt 6 csapat részvételével. A csapatokat az elmúlt hetekben Mester Edina védőnő kollégánk készítette fel. A Magyar Vöröskereszt területi versenydöntőin gyerekeink évről évre dobogós eredményeket érnek el.
Üdvözlettel:
Dudás Attila ig.