Kedves Szülők!

Dudás Attila igazgató úr az első Hírmondóban értesítette Önöket az igazgatóváltás előzményéről.

Szeretettel köszöntöm Önöket a 20. jubileumi tanév kezdete előtt, mint a Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola új igazgatója

36 éves közoktatásban eltöltött gyakorlattal a hátam mögött örömmel vállaltam a Fenntartó felkérését az igazgatói feladatok ellátására.

Ezt a hetet már az iskolában töltöttem, és részt vettem a tanév előkészítésében. Személyesen is megtapasztaltam az iskola jó hangulatát, jó légkörét, és megismerkedve a tantestülettel, teljes bizonyossággal állíthatom, hogy a vezetőváltás ellenére jól megtervezett és előkészített tanév előtt állunk, amit köszönök Dudás Attila igazgató úrnak is.

Megköszönve Igazgató úr 11 éves áldozatos és lelkiismeretes munkáját, Isten áldását kérem további munkájára.

Érdeklődéssel és kíváncsisággal várva a közös munkát, szeretettel és tisztelettel Köszöntöm Önöket.

Tyukász Mihály Tamás