Ezen a nyáron került sor az iskolaudvarunk felújítására sportpálya építéssel. Közvetlenül az előző tanév befejezésekor elkezdődtek a munkálatok, és az új tanév kezdés előtt el is készült Dudás Attila igazgató úr kitartó és következetes szervező munkájának köszönhetően, a fenntartó finanszírozásában, és az iskola alapítványának támogatásával.
Szeptember 14-én, 17 órakor került sor az udvar és a pálya hivatalos átadására és felszentelésére, melyen az Egyházmegyei Katolikus Iskolák Főhatóságának vezetői is részt vettek. Gyetván Gábor atya, EKIF főigazgató, és Urbán Gábor plébános atya közösen végzett szertartás keretében szentelték fel és adták át használatra a felújított udvart, és sportpályát.
(tovább…)
Az évzáró TE DEUM misét a 2. vasárnapi mise alkalmával tartjuk június 12-én 8 órától. Ünneplő ruhában jöjjünk! Az évzáró ünnepély a ballagó évfolyam közös bankettje miatt a meghirdetettől egy órával korábban, június 17-én pénteken 16 órakor kezdődik.
Megértésüket köszönjük.