hétfő, december 10Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Tantestület 2018/2019

​​​

1. Urbán Gábor kanonok-plébános atya
2. Tyukász Mihály Tamás igazgató,
technika (5.a, 5.b)
3. Tóthné Mózer Annamária szakmai igazgatóhelyettes,
ének (5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 8.a)
4. Borbély-Ragány Gyöngyvér általános igazgató-helyettes,
magyar (8.a), könyvtár
5. Dr. Barthos Gáborné tanító
napközi (3.b)
6. Bartosiewicz Gáborné (Márta) tanító (4.b)
technika (6-8.o.),
napközis munkaközösség-vezető
7. Biróné Hutka Andrea magyar (5.a, 6.b), napközi (4.a)
8. Budaházy Ágnes tanító (2.a), napközi
9. Dohány Lászlóné (Edit) matematika (6.a, 7.a, 7.c),
hittan (6.a),
kémia (7-8.o.)
10. Egyházi Bernadett magyar (6.a, 7.b, 7.c), osztályfőnök (7.b),
hittan (3.b, 5.b, 7.b)
11. Egyháziné Marthi Katalin tanító,
napközi (2.b),
hittan (2.b, 3.a, 5.a)
12. Erdei Györgyné napközi (4.a)
(óraadó)
13. Eszes Tünde tanító, napközi (3.a), magyar (5.b)
14. Garay Karin testnevelés (6., 8.), természetismeret (6.a, 6.b),
földrajz (8.a, 8.b),
osztályfőnök (8.b)
 15. Halminé Juhász Ildikó magyar 7.a, 8.b, könyvtár
16. Dr. Kánnainé Ivony Anna tanító (4.a)
17. Konczili Eleonóra tanító (1.a), biológia (7-8.o.)
18. Kovács Márk informatika (5-8.o.),
történelem (6.a, 7.a, 8.a),
osztályfőnök (6.a),
rendszergazda,
munkaközösség-vezető
19.  McNeilly Natália angol (4-8.o.),
osztályfőnök (6.b)
20. Mezei Csilla tanító,
hittan (1.a, 1.b, 2.a, 4.b),
néptánc (1-2.o.),
napközi (4.b)
21. Mórocz Zsolt testnevelés (5.b, 6., 7., 8.o.),
osztályfőnök (8.a)
22. Nagyné Varga Erika tanító,
napközi (1.a)
23. Nemesi Gabriella angol (4-8.o.)
24. Oswaldné Naszvagyi Rita angol (5., 7., 8.o.),
ének (7.b, 7.c)
25. Perényi Ibolya rajz (5-8.o.),
osztályfőnök (7.a)
napközi
26. Pótiné Bacskai Katalin tanító (1.b),
alsós munkaközösség-vezető
27. Szám Katalin német (4-8.o.),
osztályfőnök (7.c)
28. Szigeti Mátyás matematika (5.b, 6.b),
fizika (7-8.o.),
felsős munkaközösség-vezető,
DÖK segítő tanár
29. Szőke István történelem (5.b, 8.b),
hittan (4.a, 7.a, 7.c, 8.a, 8.b)
30. Szőke Orsolya testnevelés (3.a, 5.a, 7.o.), osztályfőnök (5.a),
tanulószoba (5.b, 6.b)
31. Tóth Gyöngyi tanító
napközi (2.a)
 32. Turi Katalin tanító, napközi (1.b)
33. Vécsey Erzsébet tanító(2.b), napközi
34. Záborszkyné Kuzmann Ildikó matematika (5.a,7.b, 8.a, 8.b)
35. Zsilinszky Enikő tanító (3.a),
természetismeret (5.o.),
földrajz (7.o.)
36. Zsivkovné Craveró Ágnes tanító,
fejlesztő pedagógus,
technika (4.a)
37. Zsólyami Judit tanító (3.b)
napközi
38. Zsólyaminé Mogyorósi Emese történelem (5.a, 6.b, 7.b, 7.c)
tanulószoba (5.a, 6.a)