kedd, január 16Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Mozgókép- és médiaismeret

Időpontok

A Mozgókép- és médiaismeret 18,5 óra/éves tantárgy. A csoportosított órák így alkalmanként 4,625 tanórát (208 perc + 10 perc szünet), tehát kb. 3,5 órát jelentenek. Ezek alapján a hétfői órák 14.00-tól 17.30-ig tartanak.

8.a

február 15. – március 7. – április 11. – május 23.

8.b

február 22. – március 21. – április 18. – május 30.

A tantárgy teljesítésének feltételei

  • Aktív és befogadó részvétel az órákon
  • A megtekintett filmek közül kettőnek elemzése a megadott szempontok alapján (az edumark.hu rendszerben).
  • Ha valaki hiányzik, az nézze meg otthon az adott filmet, és úgy írjon róla elemzést.

Oldalunk sütiket (cookies) használ. Az EU jogszabályai szerint ezt közölnünk kell. További információk

A "sütik elfogadása" jobb böngészési élményt nyújt, hiszen a weboldal emlékezik az olvasók korábbi beállításaira. Aki tovább böngészi oldalainkat, vagy az "Elfogadom a sütiket" gombra kattint, az tudomásul veszi a sütik használatát.

Bezárás