szombat, május 25Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

FW: Új Kispalotajátékok Visegrád 2017 – Osztálykirándulás Visegrádra

;widows: auto;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px”>

Osztálykirándulás Visegrádra

Legfrissebb ajánlatunk

Színes, tartalmas, új elemekkel gazdagított – akár egész napos – programot kínálunk. Keresse fel weboldalunkat, és ha teheti, hozza el diákjait Visegrádra. Élmény – szórakozás – ismeretszerzés! Várjuk Önt, Kollégáit, iskolai csoportjait szeretettel!

Visegrád a honfoglalástól Mátyás királyig

Immáron 19. esztendeje, hogy a „Visegrád a honfoglalástól Mátyás királyig” című rendezvénysorozattal az oktatás, a közművelődés értékesebb formája iránt nyitott iskolákat, cégeket, utazási irodákat segítjük. Visegrádi kirándulásra invitáljuk Önöket ahol tartalmas, színes programot kínálunk mindazoknak, akik ellátogatnak a festői szépségű Dunakanyarba.

Kopjatörés

Fergeteges lovasviadal. Haditorna bemutató 50 percben a Szent-György Lovagrend közreműködésével.

Tovább az oldalra →

 

Kézműves mesterségek

Kőfaragó, kovács, fazekas, gyertyamártó, nemezes, szövő, bőrműves bemutatása, kipróbálása.

Tovább az oldalra →

Reneszánsz tánc

Reneszánsz táncbemutató, tánctanítás.

Tovább az oldalra →

 

Íjászat

Íjászat, csatacsillag hajítás.

Tovább az oldalra →

Következő események

 

2017. május

Osztálykirándulás májusban

Kispalotajátékok. Színes, tartalmas, új elemekkel gazdagított – akár egész napos – programot kínálunk. Keresse fel weboldalunkat, és ha teheti, hozza el diákjait Visegrádra. Élmény – szórakozás – ismeretszerzés!
Választható időpontok: május 3., 4., 5., 10., 11., 12., 17., 18., 19., 23., 24., 25., 26., 30., 31.

 

2017. június

Osztálykirándulás júniusban

Kispalotajátékok. Színes, tartalmas, új elemekkel gazdagított – akár egész napos – programot kínálunk. Keresse fel weboldalunkat, és ha teheti, hozza el diákjait Visegrádra. Élmény – szórakozás – ismeretszerzés!
Választható időpontok: Június 1., 2., 6., 7., 8., 9., 13., 14., 15. 

 

Rajnák László rendezvényszervezés Budapest, Királylaki út 125.
tel./fax: +36-1-408-1351 mobil: +36-30-941-2779; +36-20-477-7150 email: osztalykirandulas@kispalotajatekok.hu
 
A program létrehozói: Enteriör ’92 Rendezvényszervezés, Pro Visegrád Kht., MAHART Passnave, Mátyás Király Múzeum, Szt. György Lovagrend, Visegrádi Művelődési Ház, Visegrád Polgármesteri Hivatal 
leiratkozás   |   Rajnák László © 2017

A képet a feladó eltávolította.