csütörtök, június 20Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Nyári munkalehetőség pedagógusoknak

—–Original Message—– From: Táborajánló [mailto:info@balatonivakacio.hu] Sent: Tuesday, April 25, 2017 9:10 AM To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu> Subject: Nyári munkalehetőség pedagógusoknak
Tisztelt Pedagógus Kollégák !
Tavaszi-Nyári-Őszi táborokhoz szervező pedagógusokat, illetve felügyelőtanárokat keresünk. Táborainkat hagyományainkhoz híven Révfülöpön lévő üdülőegységeinkben tartjuk, 6 nap/5 éjszakás turnusokban, a turnusok vasárnap kezdődnek. Táborfajták : Kalandtábor, Kézművestábor, Közösségépítő tábor, Mesetábor, Túra tábor, Sporttábor, Horgásztábor .
Bővebb felvilágosítás a táborról, bérezésről, s egyéb felmerülő kérdésekről: info@balatonivakacio.hu, +36-30-99-75-347, www.balatonivakacio.hu

Ezt a levelet azért kaptad, mert feliratkoztál a hírlevelünkre. Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, az alábbi linkre kattintva egyetlen gomb nyomással törlünk az adatbázisból: click.listamester.hu/lmui/faces/forms/UnsubscribeLink.jsp?m=dppfo707uyzdtmid&e=0h93ti6cbyugr2&g=tpau8y8pqffp Leiratkozás