hétfő, április 15Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

FELHÍVÁS_ISKOLÁKNAK_Ingyenes szakvezetett kirá ndulás_Természetvédelmi kiállítás!

 

 

From: Kis Klára [mailto:klara@mtvsz.hu]
Sent: Thursday, May 18, 2017 1:10 PM
To: Kis Klára <klara@mtvsz.hu&gt;
Cc: Császár Nóra <csaszar.nora@mtvsz.hu&gt;
Subject: FELHÍVÁS_ISKOLÁKNAK_Ingyenes szakvezetett kirándulás_Természetvédelmi kiállítás!

 

Kedves Iskola!

A Magyar Természetvédők Szövetsége idén sikeresen pályázott a Fővárosi Önkormányzat Környezetvédelmi Alapjára, illetve a Földművelésügyi Minisztérium Zöld Forrás pályázatára, mely forrásoknak köszönhetően lehetőségünk nyílt arra, hogy fővárosi iskolákat kirándulni vigyünk ill. természetvédelmi kiállításainkat eljuttassuk iskolákba.

Szakvezetett kirándulás

A Projekt keretében lehetőségünk nyílt arra, hogy iskolás csoportotokat ingyenes, szakvezetett kirándulásra vigyünk Fővárosunk valamely védett területére,  mely során a gyerekek megismerhetik a területet, találkozhatnak valódi természetvédelmi őrökkel és bekapcsolódhatnak a terület megtisztításába is egy rövid szemétszedési akció keretében (opcionális).

A kirándulások lebonyolítására május végéig van lehetőségünk, így várjuk mielőbbi jelentkezésüket! Mind a helyszínek, mind az időpontok tekintetében rugalmasak vagyunk és alkalmazkodunk az iskola egyedi igényeihez!

Természetvédelmi témájú kiállítások

Két természetvédelmi témájú kiállítást tudunk felajánlani az érdeklődő iskoláknak, a kiállításokat a tanévzárás végéig tudjuk eljuttatni az iskolákba (további információ lsd. felhívás)!

Kérjük fogadják csatolt felhívásunkat, felmerülő kérdés esetén keressenek bennünket bizalommal!

 

Tisztelettel:
Kis Klára,
Magyar Természetvédők Szövetsége

Tel: 061/2167297

pdf icon Felhívás-budapesti-iskoláknak_Kirandulas_Kiallit-as.pdf
doc icon Jelentkezési-lap_Kiallitasra_Kirandulasra.docx