szombat, május 25Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

GYSEV hírek – 2017 május

 

 

From: GYSEV Zrt. [mailto:hirek@gysev.hu]
Sent: Monday, May 22, 2017 9:07 AM
To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu&gt;
Subject: GYSEV hírek – 2017 május

 

 

A képet a feladó eltávolította. GYSEV Zrt.

A képet a feladó eltávolította.

A GYSEV hírei
2017. MÁJUS

 

 

 

Kedves Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola!

Megújult társaságunk honlapja! 2017. májusától immár mindenki számára elérhető a megjelenésében merőben más, új struktúrájú és a leggyakrabban keresett információkat a korábbinál jobban kiemelő webes felület. www.gysev.hu

A képet a feladó eltávolította. Webáruház

A honlap megújításával egy időben elkészült a webáruház, ahol közkedvelt, eddig csak a soproni Utascentrumban és a különféle rendezvényeken elérhető ajándéktárgyak, illetve kirándulóprogramok immár kényelmesen, otthonról is megvásárolhatók. Bővebben >>

A képet a feladó eltávolította.

Gyereknap A Nagycenki Széchenyi Múzeumvasúton

2017. május 28-án sok szeretettel várunk minden kicsi és nagy érdeklődőt a Nagycenki Széchenyi Múzeumvasút gyereknapi programjaira!

Bővebben »

 

A képet a feladó eltávolította.

Utazz velünk a VOLT Fesztiválra!

VOLT vonatok közlekednek Sopron és Budapest, valamint Győr és Sopron között a VOLT Fesztivál ideje alatt!
Utazz Te is VOLT vonattal Sopronba, és foglald el elsőként helyed a 25. alkalommal megrendezésre kerülő VOLT Fesztiválon! Válts VOLT kombinált jegyet, és nemcsak vonatozhatsz, de a fesztivál ideje alatt korlátlan alkalommal utazhatsz Sopron helyi, menetrendszerinti autóbuszjáratain is!

Bővebben »

A képet a feladó eltávolította.

Szórakozás és kikapcsolódás Bécsben a Hotel Sopronnal****

A Hotel Sopron**** szálloda akciós ajánlata félpanziós ellátással és bécsi menettérti vonatjeggyel, hogy kényelmesen és kötöttségek nélkül fedezhesse fel az osztrák fővárost.

Bővebben »

 

A képet a feladó eltávolította.

Alterába Fesztivál

2017 július 11-16. AlteRába Fesztivál Körmenden, a Rába Szabadidőközpontban. Fellép többek között Halott Pénz, Vad Fruttik,  30Y, Anna and the Barbies, PASO, Péterfy Bori és a LOVE Band, Pál Utcai Fiúk, Ismerős Arcok, Ossian, Magashegyi Underground, Soulwave, Auróra és sokan mások. Az "Ország legnagyobb kerti partija"! Alterába Fesztivál – Körmend! Az elérhető minőség!

Bővebben »

 

 

 

 

A képet a feladó eltávolította.