péntek, június 21Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Közeleg a GYEREKNAP – Infók

 

 

From: Máté Balázs [mailto:info@kalandozopark.hu]
Sent: Friday, May 19, 2017 8:52 PM
To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu&gt;
Subject: Közeleg a GYEREKNAP – Infók

 

Tisztelt Hölgyem/Uram, Kedves Szervezők!

 

Figyelmükbe ajánlom kevésbé szokványos, ám töretlen sikert arató kínálatunkat. Gokartjaink, fekvő triciklijeink, különleges kerékpárjaink kicsik és nagyok kedvencei egyaránt. Érdekes járgányaink mellett rekeszépítés és óriás trambulinok is megtalálhatóak kínálatunkban.

 

Látogassa meg weboldalunkat és bizonyosodjon meg eszközeink népszerűségéről fotógalériánkban. Baráti árainkat is itt találja, melyekből most kivételesen további kedvezményt adunk. Amennyiben munkanapra (hétfő-péntek) esik a rendezvényük, úgy iskoláknak 25%, óvodáknak 50% kedvezményt biztosítunk a járgányaink és a trambulinjaink árából. Az akció részleteiről érdeklődjön bármikor a lenti elérhetőségek valamelyikén.  

 

Vannak még szabad időpontjaink a közelgő hétvégékre, illetve a nagy készletünknek köszönhetően a nevesebb napokra is.

Amennyiben Ön nem szervez rendezvényt, kérem továbbítsa levelemet az illetékesek felé, hogy ne maradjanak le erről a lehetőségről.

 

0010.JPG

 

Tisztelettel:

Máté Balázs

www.kalandozopark.hu

0630 855 6372