vasárnap, május 26Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Nyári olvasóverseny indul 1-12. osztályoso k részére

 

 

From: Nyári olvasóverseny [mailto:info@hebe.hu]
Sent: Thursday, May 18, 2017 11:31 AM
To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu&gt;
Subject: Nyári olvasóverseny indul 1-12. osztályosok részére

 

 

Kedves Versenyzők, korábbi Versenyzők, Tanárok és Szülők!

Végre kidolgoztuk nyári olvasóversenyünk részleteit.

Különleges kalandra hívjuk versenyzőinket! Nem egyedül, hanem szüleikkel, esetleg más rokonnal együtt versenyezhetnek, akik mentorként kísérik a versenyben. Érdekes könyveket és sok érdekes feladatot ígérünk. Lesz megint rajzolás, fogalmazás, sok alkotás, véleménykifejtés, sőt még kirándulás is!

Jó hír a 3. és 4. osztályosoknak: Csoda és Kósza is megjelenik majd az olvasnivalók között!

Kérjük tekintsék meg részletes versenykiírásunkat!

http://levelezoversenyek.hu/nyari-olvasoverseny/

Azokat, akik Hétköznapi Hősök olvasóversenyünk szóbeli fordulóján ingyenes részvételi lehetőséget nyertek erre az olvasóversenyre, feltétlen jelezzék nekünk e-mailben, hogy részt kívánnak-e venni az olvasóversenyen. Köszönjük!

Szeretettel várunk minden régi versenyzőnket újra. A tét nem kevesebb mint egy fantasztikus közös élmény anyuval vagy apuval, és ráadásul sok ajándék is vár a nyertesekre, könyvcsomagok, és a fődíj, egy 2 éjszakás wellness pihenés.

Üdvözlettel,

Kraulis Mónika

 Ha nem szeretne tőlünk több hírlevelet kapni,  kattintson ide

A képet a feladó eltávolította.