péntek, március 29Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Sent: Thursday, May 18, 2017 11:31 AM
To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu&gt;
Subject: Nyári olvasóverseny indul 1-12. osztályosok részére

Kedves Versenyzők, korábbi Versenyzők, Tanárok és Szülők!

Végre kidolgoztuk nyári olvasóversenyünk részleteit.

Különleges kalandra hívjuk versenyzőinket! Nem egyedül, hanem szüleikkel, esetleg más rokonnal együtt versenyezhetnek, akik mentorként kísérik a versenyben. Érdekes könyveket és sok érdekes feladatot ígérünk. Lesz megint rajzolás, fogalmazás, sok alkotás, véleménykifejtés, sőt még kirándulás is!

Jó hír a 3. és 4. osztályosoknak: Csoda és Kósza is megjelenik majd az olvasnivalók között!

Kérjük tekintsék meg részletes versenykiírásunkat!

Azokat, akik Hétköznapi Hősök olvasóversenyünk szóbeli fordulóján ingyenes részvételi lehetőséget nyertek erre az olvasóversenyre, feltétlen jelezzék nekünk e-mailben, hogy részt kívánnak-e venni az olvasóversenyen. Köszönjük!

Szeretettel várunk minden régi versenyzőnket újra. A tét nem kevesebb mint egy fantasztikus közös élmény anyuval vagy apuval, és ráadásul sok ajándék is vár a nyertesekre, könyvcsomagok, és a fődíj, egy 2 éjszakás wellness pihenés.

Üdvözlettel,

Kraulis Mónika

Ha nem szeretne tőlünk több hírlevelet kapni,  kattintson ide

A képet a feladó eltávolította.