szerda, február 21Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

GATEWAY TO SPACE 2 – VAKÁCIÓ 20% – OS AKCI ÓVAL

 

 

From: Infó [mailto:info@tulipantunder.hu]
Sent: Thursday, June 8, 2017 10:09 AM
To: Infó <info@tulipantunder.hu&gt;
Subject: GATEWAY TO SPACE 2 – VAKÁCIÓ 20% – OS AKCIÓVAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tisztelt Intézményvezető Asszony / Intézményvezető Úr!

 

Ezúton szeretnénk tájékoztatni Önt a Gateway to Space nemzetközi űrkiállítás általános iskoláknak és gimnáziumoknak szóló pályázatáról, amelyben Vakáció 20%-os akcióval lehetőséget kínálunka a jelentkező általános iskolák számára.

A budapesti Millenáris Parkban szeptember 11-ig látható tárlaton betekintést nyújtunk az emberiség galaktikus kalandjainak fontos állomásaiba és napjaink érdekfeszítő felfedezéseibe! A NASA által hitelesített kiképzőprogramunkkal, szimulátorok segítségével az érdeklődők saját bőrükön tapasztalhatják meg, milyen a súlytalanság, mennyire bonyolult űrsiklót, vagy holdkompot irányítani és úgy általában milyen érzés űrhajósnak lenni!

A Gateway to Space nemzetközi űrkiállításon található interaktív játékok remek szórakozási lehetőséget nyújtanak a diákok és pedagógusok számára egyaránt.  Fejlesztik a reflexeket, a koncentrációs és problémamegoldó képességet, miközben visszajelzést adnak a diákoknak saját képességeikről, teljesítményükről és nem utolsó sorban ismereteket nyújtanak a világűr meghódításáról.

A rendezvényt 8 éves kor feletti diákoknak ajánljuk.

A program célja:

 

  • csapatépítés, osztályközösségek építése
  • szórakoztatás –  megunhatatlan és elképesztő
  • a kiállítás megtanít az emberi elme határtalan lehetőségeire, a tudomány és a fejlődés testközelben kézzel foghatóvá válik

 

Kérjük, szíves együttműködését abban, hogy tájékoztatja kollégáit a lehetőségről, és továbbítja számukra a mellékelt szórólapot.

 

Az akció keretében bármely időpontra váltható belépőjegy egészen szeptember 11-ig, és a jegyek számát sem korlátozzuk.

Az akció kizárólag a jegy.hu oldalán június 30-ig megváltott jegyekre érvényes.

 

A kedvezmény érvényesítéséhez a jegyek kiválasztása után a KOSÁR-ba lépve a KUPONKÓD mezőbe Írja be a VAKACIO20  kuponkódot! 

 

Ha a képzésről részletesebb tájékoztatást szeretne, munkatársaink készséggel állnak rendelkezésére!

 

Tisztelettel:

a Gateway to Space nemzetközi űrkiállítás vezetői és munkatársai  

 

 

További    információ:

www.urkiallitas.hu