szerda, február 21Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Gerecsetábor információ

Kedves Kollégák!

 

 

A Serédi üdülőre vonatkozóan az alábbi levelet továbbítom:

 

 

„gondnokság Gerecsei <gerecsetabor@gmail.com>

Kedves Gerecsei Látogatók !

Szeretnénk tájékoztatni kedves vendégeinket, akikkel ezidáig kapcsolatban voltunk, hogy a gerecsei Serédi üdülő 2017 június 1-jétől már nem az esztergomi Ferences Gimnázium üzemeltetése alatt áll. Az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye kapta vissza a használat jogát, nagy szeretettel várva továbbra is kirándulni, táborozni vágyó csoportok jelentkezését.

Szállás foglalást ezentúl is a fenti e-mail címen lehet egyeztetni, illetve az alábbi telefonszámokon:


Juhász Bence tel.: +36-202770804

Végh Róbert tel.: +36-204599801

Üdvözlettel: Gerecsei gondnokság”