vasárnap, május 26Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Mária Rádió Hírlevél <<>>

 

 

From: Mária Rádió [mailto:hirlevelek@mariaradio.hu]
Sent: Thursday, June 1, 2017 8:48 AM
To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu&gt;
Subject: Mária Rádió Hírlevél <<< 2017-06-01 >>>

 

 

Ha nem megfelelően jelenik meg hírlevelünk olvassa online..

 

 

 

 

2017. június 01.

 

Szent Jusztinusz, vértanú 

 

 

 

A képet a feladó eltávolította. MR fc

A képet a feladó eltávolította. MR tw

 

 

 

 

 

 

A képet a feladó eltávolította. Mária Rádió Magyarország

 

 

A lélek hangja

 

 

 

 

Ajka FM 93.2

Cegléd FM 88.3

Celldömölk FM 92.5

Dabas FM 97.5

Dömös FM 104.9

 

 

Esztergom FM 97.4

Gyál FM 98.9

Komárom FM 88.3

Budapest FM 88.8

Monor FM 106.3

Mór FM 92.9

 

 

Pápa FM 90.8

Pécel FM 91.7

Piliscsaba FM 104.2

Sárvár FM 95.2

Telkibánya FM 100.6

 

 

 

Várpalota FM 90.0

Veszprém FM 95.1

Zalaegerszeg FM 102.5 (kábelen)

Online Rádióhallgatás

 

 

 

 

Mária Rádió

 

Hírlevél

 

 

 

 

Kedves igazgato@neriiskola.hu!

 

Válsághelyzetben élő családok napja

 

 

  

 

Válsághelyzetben élő családok napja

 

 

 

 

A Mária Rádió Székely János püspök atya javaslatára kiemelten foglalkozik életvédelemmel, ezért válsághelyzetben élő családok napját tart június elsején csütörtökön. 

A műsorfolyamban megszólal Novák Katalin államtitkár asszony, az Együtt az Életért Egyesület, a Gólyahír Egyesület és a Fészek Alapítvány, de velünk lesznek az SOS Gyermekfalvak munkatársai, az anyaotthonok képviselői és örökbefogadó szülők is. 

Részletes műsorrend június elsején: 

8:30 Egy online életvédő fórum bemutatása

9:45  Novák Katalin államtitkár az életvédelemről

10:50 Válsághelyzetben élő édesanyák az Együtt az Életért Egyesülettel

13:00 és 19:25 Az SOS Gyermekfalvak bemutatása

16:50 Az anyaotthonok 

18:00 és 22:00 Örökbefogadó szülők tanúságtételei 

20:16 Válsághelyzetben levő édesanyák a Gólyahír Egyesületnél

21:05 Válsághelyzetben élő édesanyák a Fészek Alapítvánnyal

A Mária Rádió mindenkit biztat arra, hogy ha válsághelyzetben levő családokkal találkoznak a környezetükben, ajánljanak fel segítséget számukra vagy irányítsák őket egy olyan szervezethez, amely segítségükre lehet. 

 

A csíksomlyói búcsú

 

 

 

 

 

Csíksomlyói búcsú

 

 

 

 

A Mária Rádió június 3-án szombaton élő adásban közvetíti a csíksomlyói búcsút 11 óra 30 perckor. Az ünnepi szentmise szónoka Veres András a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elnöke lesz. A szentmisét megelőzően a Mária Rádió az erdélyi Mária Rádió műsorát közvetíti. A nap folyamán hallható lesz a csíksomlyói kegytemplom és kegyszobor története is. Részletek a rádió holnapján, a műsornaptárban érhetők el.

 

Karizmák ünnepe Máriaremetén

 

 

 

Karizmák ünnepe 

 

 

 

 

 

A Mára Rádió élő adásban közvetíti a Karizmák ünnepének főelőadását, melyet Erdő Péter bíboros úr tart június 5-én, hétfő délután 13.00 órakor. Ezt követően Fülöp Ákos atya vezet élő műsorfolyamot a helyszínről, Máriaremetéről, majd 15.00 órakor az ünnepi szentmisét is közvetíti a Mária Rádió.

 

Adatbázist kezelő önkénteseket keresünk

 

 

 

 

Jelentkezz!

 

 

 

 

A Mária Rádió havonta ingyenesen kiküldött Magazinjának címadatbázisa folyamatos karbantartást igényel. Az adatbázisban lévő személyi adatok naprakészen tartása nagy feladat, mely különös figyelmet kíván.

Erre a nemes feladatra keressük azon kedves Önkéntes testvéreinket, akik kedvet és belső indíttatást éreznek magukban arra, hogy a Szűzanya rádióját ezzel a szolgálattal segítsék. Az adatbázis kezelése könnyen megtanulható, és alapszintű szövegszerkesztői (esetleg táblázatkezelői) számítástechnikai kézséggel hatékonyan elvégezhető. Ideális esetben az adatbázis kezelése a rádió szerkesztőségében (Budapest 13. kerület Gogol u. 28.) történik.

Kérjük jelentkezzen a Mária Rádió recepcióján a +36 1 373 0701-es telefonszámon, vagy a boros.zoltan@mariaradio.hu email címen. 

 

Mária Rádió villamos

 

 

 

 

Mária Rádió villamos

 

 

 

 

Tavaly júniusban szólalt meg a Mária Rádió újra Budapesten, az FM 88.8-as frekvencián! Szeretnénk, hogy ennek örömére a fővárosban is minél többekhez eljusson a lélek hangja! A Mária Rádió nyugalommal, békével és szeretettel szeretné megtölteni a Budapesten közlekedők szívét is. Budapest egyik legforgalmasabb útvonala a Széll Kálmán tértől a Nagykörúton keresztül Újbudáig közlekedő 4-es 6-os villamos vonala. Segítségeteket szeretnénk kérni ahhoz, hogy ezen a vonalon egy hónapon keresztül közlekedhessen a Mária Rádió villamos! Szeretnénk egy villamos oldalán hirdetni a Mária Rádiót. Azonban ennek ára közel 3 millió forint. Kérjük támogatásotokat, hogy minél többen rátaláljanak a békére és harmóniára a sokszor zűrzavarral és feszültségekkel teli világunkban!

A célzott adományt bankszámla számunkra tudjátok utalni:

Mária Rádió Közhasznú Egyesület
10918001-00000069-12310000

A közlemény rovatban kérjük feltüntetni: „Mária Rádió villamos”.

Nagylelkű adományaitokat hálásan köszönjük! Az átutalás módjairól bővebb információk IDE KATTINTVA olvashatók! 

 

Gyermek rózsafüzér a Mária Rádióban

 

 

 

 

Rózsafüzér

 

 

 

 

Pedagógusokat, hitoktatókat hívunk szeretettel, hogy gyermekcsoportokkal csatlakozzanak a Mária Rádió nagy családjához, s imádkozzanak akár az iskolában, akár a Mária Rádió szerkesztőségének kápolnájában élő adásban!

Megannyi szülő és nagyszülő kér a rádióban nap, mint nap imát családjáért, unokáiért, dédunokáiért. Milyen szép lenne, ha a gyermekek meghálálhatnák szüleik imáját, s együtt imádkozhatnának ők is nagyszüleikért, szüleikért, jövőjükért s a rádióba érkező különböző imaszándékokért.

A nagyszülők rózsafüzérei féltve őrzött kincsként öröklődnek generációkról generációkra. Azonban nem csak a tárgyakkal, hanem magával az imával is őriznünk kell a rózsafüzér jelentőségét, értékét. Kérjük a kedves pedagógusokat, hittan tanárokat, segítsenek nekünk abban, hogy megteljen a Mária Rádió kápolnája, s műsora imádkozó gyermeki hangokkal, a hallgatók szíve pedig örömmel, hálával!

„Mennyire megváltozna a világ, ha egymillió gyerek imádkozná a rózsafüzért!”

/Pietrelcinai Szent Pio/

Imádkozzunk együtt egy jobb világért! A gyermek imacsoportok jelentkezhetnek Siklósi Bernadettnél, a 06 30 345 8369-as telefonszámon, vagy a siklosi.bernadett@mariaradio.hu e-mail címen.

 

Adatok Módosítása  |  Leiratkozás

(Adatai módosítását vagy leiratkozási szándékát a következő email címen is megteheti: hirlevelek@mariaradio.hu .)

 

 

 

Mária Rádió Magyarország

 1133 Budapest, Gogol u. 28. 

szerkesztőség (06-1) 373-0701

 

 

élő adás (06-1) 374-0904

 Fax: (06-1) 354-1706 

 www.mariaradio.hu 

info@mariaradio.hu

 

 

 

Mária Rádió Közhasznú Egyesület számlaszáma:

10918001-00000069-12310000

 

 

Mária Rádió Közhasznú Egyesület Fejlesztési számlaszáma:

10918001-00000069-12310017

 

 

 

 

© Mária Rádió Magyarország 2011-2017

Vissza a lap tetejére

 

Ezt a levelet azért kapta, mert honlapunkon feliratkozott hírlevelünkre! Ha a jövőben nem szeretne további hírlevelet kapni tőlünk, kérjük, kattintson a leiratkozás gombra.

 

A jövőben a Mária Rádió-tól kapott levelei biztosan a bejövő levelei közé és nem a „levélszemetek” közé érkeznek, ha a hirlevelek@mariaradio.hu e-mail címet vagy felveszi a címlistájába, vagy az engedélyezett címek közé helyezi.

 

 

A képet a feladó eltávolította.