szerda, május 29Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

SAJTÓKÖZLEMÉNY – Kitűnő bizonyítvánnyal aj ándékutazás a Gyermekvasúton

 

 

From: Gyermekvasút – toborzás [mailto:toborzas@gyermekvasut.hu]
Sent: Thursday, June 15, 2017 12:54 PM
To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu&gt;
Subject: SAJTÓKÖZLEMÉNY – Kitűnő bizonyítvánnyal ajándékutazás a Gyermekvasúton

 

Tisztelt Hölgyem, Uram!

A budapesti Gyermekvasút idén ajándékutazással jutalmazza a kitűnően végzett tanulókat. Az utazási kedvezményről szóló hivatalos sajtóközlemény a levelem alatt olvasható.

Kérem Önt, legyen szíves továbbítani ezt a levelet az iskola tanárainak. Valamint, kérem, hogy a tanévzáró ünnepségen, vagy az azt követő bizonyítványosztáson hívják fel a tanulók figyelmét erre a jutalomra. Jövőre is tervezzük ezt az akciót megvalósítani, reméljük, hogy ez ösztönzőleg hat majd a diákokra.

Köszönöm megtisztelő segítségét!

Duli Ákos

üzemviteli asszisztens

MÁV Magyar Államvasutak Zrt.

Pályavasúti Területi Igazgatóság Budapest

Gyermekvasút Forgalmi Csomóponti Főnökség

 

1021 Budapest, Hűvösvölgy (1281 Budapest, Pf. 27.)

Tel.: 01/79-68, 00361 397 5392; Fax: 00361 397 5396

Mobil: 003670 402 5443

Email: duli.akos@mav.hu

Honlap: www.mavcsoport.huwww.gyermekvasut.hu

 

A jelen levélben kézbesített információ kizárólag a címzettnek szól, és bizalmas üzleti, illetve személyes adatokat tartalmazhat. Amennyiben nem Ön a levél címzettje, a levélben található információ felhasználása, vagy bármilyen módon történő közzététele, másolása vagy megosztása tilos. Amennyiben jelen levelet tévedésből kapta meg, kérem lépjen kapcsolatba a levél feladójával és az üzenetet haladéktalanul törölje a számítógépéről. A levél feladójának e-mail címe kifejezetten vállalati felhasználásra szolgál, a biztonsági szervezet – vezetői ellenőrzés céljából – betekinthet tartalmába, kérem erre a címre magánjellegű küldeményt, reklámanyagot ne küldjön!

  Kérem, óvja a természetet, ha nem szükséges, ne nyomtassa ki ezt az e-mailt!

 

 

————————————————————————–

                          

 

SAJTÓKÖZLEMÉNY

 

 

Kitűnő bizonyítvánnyal ajándékutazás a Gyermekvasúton

 

Budapest, 2017. június 15. Péntektől június végéig nem kell fizetniük az utazásért a budapesti kisvasúton azoknak az általános és középiskolás tanulóknak, akik a jegyváltáskor bemutatják kitűnő bizonyítványukat.

A Gyermekvasúton a nyári szünidő első heteiben jutalomutazásban részesülhetnek azok az iskolások, akik magukkal hozzák kitűnő bizonyítványukat. A jegyvásárláskor az eredeti bizonyítvány felmutatásakor regisztrációs jegyet adnak ki az utazáshoz. Az akció június 16-tól 30-ig tart.

A nyári szünetben a kisvonatok munkanapokon óránként, hétvégén 45 percenként indulnak.

A Széchenyihegy és Hűvösvölgy közötti vonalon a vasúti szolgálatot 10-14 éves gyerekek látják el, akiktől szintén elvárás a jó tanulmányi eredmény. A következő gyermekvasutas tanfolyam október elején indul, melyre 4., 5. és 6. osztályosok jelentkezhetnek.

 

Részletek a honlapon: http://www.gyermekvasut.hu/

 

 

MÁV Magyar Államvasutak Zrt.

KOMMUNIKÁCIÓS IGAZGATÓSÁG

Telefon: (06-1) 511-3186  l  E-mail: sajto@mav.hu l www.mavcsoport.hu

 

 

A képet a feladó eltávolította.

Mentes a vírusoktól. www.avast.com