szombat, november 18Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

FW: Tanévnyitó túra pontosítása

 

 

From: Diáktúra Bp. [mailto:bpdiaktura@gmail.com]
Sent: Wednesday, September 13, 2017 12:02 PM
To: titkarsag@batthisk.sulinet.hu
Subject: Tanévnyitó túra pontosítása

 

Természetjárást szervező Kollégának.

 

 

Tisztelt természetjárást szerető és szervező Kolléga!

A Budapesti Diáksport Szövetség és a Budapesti Természetbarát Sportszövetség szervezésében az első rendezvényünket 2017. szeptember 23-án tartjuk. A Tanévnyitó túra pontosított kiírását mellékeljük. A találkozás reményében jó szervezést kíván a rendezőség nevében

Kovács Dezső

doc icon Tanévnyitó-Túratalálkozó-kiírása-2017.-09.23..docx

Oldalunk sütiket (cookies) használ. Az EU jogszabályai szerint ezt közölnünk kell. További információk

A "sütik elfogadása" jobb böngészési élményt nyújt, hiszen a weboldal emlékezik az olvasók korábbi beállításaira. Aki tovább böngészi oldalainkat, vagy az "Elfogadom a sütiket" gombra kattint, az tudomásul veszi a sütik használatát.

Bezárás