vasárnap, május 26Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

KERTVÁROSI IDŐUTAZÁSOK: 20 séta, túra, város látogatások

________________________________ Feladó: Kertvárosi Időutazó <kertvarosiidoutazo@gmail.com> Elküldve: 2017. szeptember 17. 20:13 Címzett: Kertvárosi Időutazó Tárgy: KERTVÁROSI IDŐUTAZÁSOK: 20 séta, túra, városlátogatások
KERTVÁROSI IDŐUTAZÁSOK: 20 séta, túra, városlátogatások
Kedves Érdeklődő!
Figyelmébe ajánlom a városnéző sétákat, bringás és buszos túrákat Kertvárosi Időutazóval Budapest 16. kerületében: Mátyásföldön, Sashalmon, Rákosszentmihályon, Árpádföldön, Cinkotán. És néha kicsit távolabb… Fedezzük fel együtt a főváros-közeli kisvárosok – Gödöllő, Veresegyház, Fót – értékeit is! Az elmúlt 16 év alatt több mint 13.000-en vettek részt Kertvárosi Időutazásokon, ahol Benedek Ágnes helytörténész és szakértő vendégei színes történetei segítik az időutazást a múltba. Akik nem ismerik a kerületet, azoknak elsősorban a látványos mátyásföldi villanegyed-beli sétákat valamint a buszos körtúrát ajánlom.
A Mátyásföld legszebb villái séták egy részére beteltek az időpontok, lehetőség van e pillanatban jelentkezni az okt. 14-én 14.00-kor, 21-én 14.00-kor és 28-án 14.00-kor induló sétákra. Mivel kiemelkedően nagy az érdeklődés e túra iránt, előfordulhat, hogy a ma még szabadnak jelzett nap is hamar betelik. A könnyebb áttekinthetőség kedvéért a még szabad mátyásföldi túrákat lilával jelöltük, a betelt sétákat szürkével.
A SÉTÁK RÉSZLETES LEÍRÁSÁÉRT, információkért GÖRGESSEN LEJJEBB! ************************** SZEPTEMBER ************************** *** 16. és 23. 10.00 MÁTYÁSFÖLD LEGSZEBB VILLÁI I. Pilóta utcai villák, templomok, volt szovjet főparancsnokság (BETELT!) ***24. 9.00 VARÁZSLATOS GÖDÖLLŐ és Máriabesnyő (egésznapos) Jelentkezés: szept. 19-ig! ***29. 19