péntek, június 21Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Töltsön el egy délutánt Kádár Annámá riával! + 5 kredit is jár

 

 

From: Neteducatio Kft. [mailto:informacio@neteducatiokft.hu]
Sent: Tuesday, September 19, 2017 11:10 AM
To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu&gt;
Subject: Töltsön el egy délutánt Kádár Annámáriával! + 5 kredit is jár

 

Kedves Pedagógus!

A mese mindennapos és nélkülözhetetlen eleme az óvodai és az iskolai tevékenységnek, számos fejlesztő hatását mind a gyerekek, mind a pedagógusok kamatoztatni tudják. Éppen ezért a mese kerül a főszerepbe a Neteducatio következő rendezvényén. Előtérbe kerül a mesepszichológia, a relaxmesék, az, megtudhatjuk, hogy a mese segítségével, hogyan tudunk egész éves varázsvilágot teremteni az óvodai tevékenységek során,és azt, hogy miként legyen a mese a mindennapok része az iskolában is.

Töltsön el egy inspiráló délutánt a Kádár Annamáriával, a nagysikerű Mesepszichológia könyvsorozat szerzőjével, tudja meg, hogy Karczewicz Ágnes hogyan építi a óvodai gyakorlatát a mesékre, ismerkedjen meg a relaxmesékkel, azzal, hogy miként tudja beépíteni az óvodai iskolai napi rutinba, merítsen ötletet Porteleki Sárától, a Budapest School tanítójától, hogy miként lehet komplexen beépíteni a meséket az iskolai mindennapokba!

Regisztráció: https://neteducatio.hu/kepzes/modern-mesedelutan/

A részvételért ajándék és tanúsítvány (5 óráról) is jár.

Töltsön el Kádár Annamáriával és a Neteducatio szerzőivel egy csodás őszi délutánt a mesék jegyében!
Most kedvezményes áron!

Regisztráció és részletek!

Üdvözlettel:
Neteducatio Kft.
Már több, mint 10 éve a pedagógusok szolgálatában!
Minden, ami egy pedagógus életét könnyebbé teszi:

neteducatio.hu

Nyissa meg ezt a levelet böngészőben | Leiratkozáshoz kattintson ideA képet a feladó eltávolította.