csütörtök, június 20Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Nyílt nap regisztráció

Elérkezett a szokásos novemberi bemutató órák ideje. Kérjük, hogy az alábbi kérdőív segítségével jelöljék be, hogy melyik órát vagy órákat szeretnék meglátogatni. A regisztrációjuk alapján fogjuk tudni előkészíteni a tantermeket a jövő heti foglalkozásokra, tehát segítségükre feltétlenül számítunk! Ha nem kívánnak részt venni a nyílt napokon, azt is tudják jelezni a kérdőíven – ez az információ is nagy segítség számunkra!

A kérdőívet kérjük, hogy november 10-én, pénteken 15 óráig töltsék ki. (Ezután már nem lesz elérhető!) Ha több különböző osztályba, több gyermekükhöz is szeretnének bemenni, akkor a KÜLDÉS UTÁN mindegyik gyermekükhöz töltsék ki külön a kérdőívet. Ha egy családból többen vennének részt a bemutató órákon, akkor mindenki töltse ki!

A regisztráció csak a már iskolánkba járó gyerekek szülei számára szól!

A pontos időpontok és tanórák a kérdőívben találhatók.