hétfő, április 15Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Csak egy perc – ifjúsági táborok


Feladó: ifjusagitaborok.hu <info@ifjusagitaborok.hu&gt;
Elküldve: 2017. december 23. 17:30
Címzett: Tyukász Tamás
Tárgy: Csak egy perc

 

ifjusagitaborok.hu
Balatoni táborhelyek facebook oldal
ifjusagitaborok.hu

Kellemes Ünnepeket!

Szép Napot Kívánok!

Tényleg csak egy percre zavarlak a karácsonyi forgatagban, az ezernyi dolog, családi pillanatok vagy éppen már a pihenés közepette. Az elmúlt napokban gondolom Te is rengeteg üdvözletet kaptál, frappáns idézeteket, ami jóleső érzés, hogy gondolnak Rád, így ezt most nem is szaporítanám, én csendben,őszintén munkatársaim nevében is

 

Kellemes Ünnepeket,

Boldog, Békés, Karácsonyt Kívánunk !

 

Az ünnepek utáni pihenés, bejglizés pedig remek alkalom lehet előre tekinteni, legyen szó nyári táborról, osztálykirándulásról, ha még nincs meg a 2018-as szálláshely! Ha lesz egy kis időd, Nézd meg szállásainkat, írj nyugodtan, nálunk nincs szünet, tudsz érdeklődni időpontok, foglalás kapcsán is!

 

Legyen Élmény a Táborozás!

 

Becsei Gellért – ügyvezető

www.ifjusagitaborok.hu

Táborhelyek egy Kattintásra !

ifjusagitaborok.hu

Amennyiben nem szeretne több tájékoztatást kapni táborhelyekről, kedvezményes lehetőségekről, bár sajnálnánk, a lenti linkre kattintva leiratkozhat !

Leiratkozás – unsubscribe