szerda, május 29Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

2018. évi osztálykirándulás és vízitábor ajánlat iskoláknak


Feladó: Kalandor Vízitúra <hirlevel@kalandor-vizitura.hu&gt;
Elküldve: 2018. január 10. 11:00
Címzett: Tyukász Tamás
Tárgy: 2018. évi osztálykirándulás és vízitábor ajánlat iskoláknak

 

 

Kalandor Vízitúra Bt.
1039 Budapest, Hímző u. 6. (tel.: 06-1-245-3764; 06-30-9484-223)
www.kalandor-vizitura.hu
info@kalandor-vizitura.hu

 

Tisztelt Intézményi Vezető!

A Kalandor Vízitúra Bt. diákcsoportoknak 2018. évre szóló, kedvezményes árú osztálykirándulás és nyári vízitúrás táborozási ajánlatait küldjük Önöknek, melyet az érdekelt kollégák részére kérnénk továbbítani!

Tisztelt Tanár Kollégák!

Szeretnénk osztálykirándulás és nyári táborozás, vízitúra szervezésével kapcsolatban a figyelmükbe ajánlani a Kalandor Vízitúra Bt. 2018. évi programjait, melyek árban, helyszínben, időpontban rugalmasan illeszthetők az önök igényeihez! A már meghirdtett túráinkon kívül egyénileg egyeztetett programok lebonyolításával is állunk rendelkezésükre.

Vízitúrás osztálykirándulások már 3500 Ft/főtől + szállásdíj elérhetőek! (Májustól-októberig, az érettségi szünetben is; 1-2 vagy 3 nap. Bodrog, Bodrog-ártér, Tisza-tó, Gemenc, Szigetköz, Mosoni-Duna; igény esetén a Szentendrei- és Soroksári-Duna is!)

Nyári vízitúrás táborok már 6900 Ft/főtől + szállásdíj elérhetőek!  (június-augusztusban 3-5 napos táborok. Bodrog, Tisza, Szigetköz, Mosoni-Duna, stb.) 

Programjainkról honlapunkon tájékozódhat: www.kalandor-vizitura.hu/iskolaknak .

A Kalandor Vízitúra Bt. (korábbi nevén Víziló Bt.) több mint 15 éve szervez vízitúrát Magyarország folyóira.
Cégünk szakképzett túravezetői szinte kívétel nélkül tanárok, így a diákcsoportok vezetésében többszörösen is nagy gyakorlattal rendelkeznek. 
Alapelvünk szerint a diákcsoportokat kísérő tanárok ingyen vesznek részt túráinkon!

Bővebb információval készséggel állunk rendelkezésükre:

info@kalandor-vizitura.hu

06-1-245-3764; +36-30-9484-223

Üdvözlettel:
Barna Gábor cégvezető / túraszervező
Kalandor Vízitúra Bt.
1039 Bp. Hímző u.6.

Bp. 2018.01.10.

Az intézményt az oktatási intézmények nyilvános címjegyzéke alapján kerestük meg ajánlatunkkal. Évente 1 vagy 2 iskoláknak szóló táborozási ajánlatot küldünk, reméljük nem zavartuk munkájukat; leíratkozási lehetőség a levél alján található!

 


Amennyiben szeretne leiratkozni erről a hírlevélről, kérem kattintson ide.