vasárnap, május 26Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Évkezdési időpontok – 2016/17-es tanév

EBÉDBEFIZETÉS szeptemberre:

augusztus 23. (kedd) 8-18 óráig
augusztus 24. (szerda) 8-16 óráig

TANÉVNYITÓ szentmise (Veni Sancte):

augusztus 31. (szerda) 16 órakor a templomban
(megjelenés ünneplőben)

Első tanítási nap:

szeptember 1. (csütörtök)
(iskolába érkezés 7.45-ig)

TANKÖNYVOSZTÁS:

A tankönyveket szeptember 1-jén az iskolában fogják megkapni a gyerekek. Minden gyerek fog kapni a tankönyvekhez egy átvételi elismervényt, amit az alsósok esetében a szülőknek, a felsősök esetében a gyerekeknek és a szülőknek is alá kell írni. Ezt az átvételi elismervényt legkésőbb szeptember 5-én hétfőig kérjük eljuttatni az iskolába! (Nem feltétlenül fogunk minden könyvet hazaküldeni a gyerekekkel, de ezt jelezni fogjuk, amikor aktuális lesz.)