szombat, november 18Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Szülői Akadémia

A csínytevések és a garázdaság (illetve egyéb bűncselekmények) közötti különbségek lesz a témája Szülői Akadémia sorozatunk második állomásának. A fiatalok sokszor rivalizálásból, bátorságuk kipróbálásából kerülnek olyan helyzetbe, mely egész életükre árnyékot vethet, derékba törheti karrierjüket, de akár végzetes kimenetelű is lehet.

Erről tart előadás dr. Borai-Tóth Mónika ügyész 2017. 03.29-én 17.00 órakor a Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskolában.

Az előadásra várjuk iskolánk szülői közösségét, valamint a 7-8. évfolyam tanulóit.

Az iskola vezetése

Oldalunk sütiket (cookies) használ. Az EU jogszabályai szerint ezt közölnünk kell. További információk

A "sütik elfogadása" jobb böngészési élményt nyújt, hiszen a weboldal emlékezik az olvasók korábbi beállításaira. Aki tovább böngészi oldalainkat, vagy az "Elfogadom a sütiket" gombra kattint, az tudomásul veszi a sütik használatát.

Bezárás