vasárnap, május 26Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Új matematikai oktatójáték

—–Original Message—– From: info@numberforest.com [mailto:info@numberforest.com] Sent: Monday, July 3, 2017 2:38 PM To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu> Subject: Új matematikai oktatójáték
Tisztelt Igazgató Úr/Hölgy!
Szeretném szíves figyelmébe ajánlani a legújabb matematikai oktató és fejlesztő játékot. A termék saját honlapjának elérhetősége: www.numberforest.com Ezen az oldalon mindent megtudhat a termékről. A játék iskolai és óvodai fejlesztésre egyaránt használható a 0-20-as számkörben. Mivel különböző nehézségű feladatok elvégzésére alkalmas, ajánlható a számolási zavar veszélyeztetett gyermekek fejlesztésére is. Segíti a számfogalom kialakítását. Az óvodai nevelés során színes, figyelemfelkeltő képei miatt az iskolára való felkészítés eszközeként használható. Az általános iskolában pedig, ha nincs is lehetőség nagyobb példányszám megvásárlására, a fejlesztő pedagógus hasznos segítsége lehet a napi munkájában. A termék megalkotásakor az volt a cél, hogy az összes ismeret, ami ebben a számkörben elsajátítandó, szemléltethető és játékos módon gyakorolható legyen. Reméljük, hogy hamarosan honlapunk látogatói között lesz vagy a területen jártas kolléga figyelmébe ajánlja . Köszönöm megtisztelő figyelmét.
További szép napot kíván:
Kovácsevics Márta Number Forest munkatárs e-mail: info@numberforest.com