vasárnap, május 26Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Mária Rádió Hírlevél <<>>

 

 

From: Mária Rádió [mailto:hirlevelek@mariaradio.hu]
Sent: Friday, August 25, 2017 12:34 AM
To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu&gt;
Subject: Mária Rádió Hírlevél <<< 2017-08-25 >>>

 

2017. 06. 22.

 

Ha nem megfelelően jelenik meg hírlevelünk olvassa online.

 

 

 

 

2017. augusztus 25.

 

évközi idő 20. hét

 

 

 

A képet a feladó eltávolította. MR fc

A képet a feladó eltávolította. MR tw

 

 

 

 

 

 

A képet a feladó eltávolította. Mária Rádió Magyarország

 

 

A lélek hangja

 

 

 

 

Ajka FM 93.2

Cegléd FM 88.3

Celldömölk FM 92.5

Dabas FM 97.5

Dömös FM 104.9

 

 

Esztergom FM 97.4

Gyál FM 98.9

Komárom FM 88.3

Budapest FM 88.8

Monor FM 106.3

Mór FM 92.9

 

 

Pápa FM 90.8

Pécel FM 91.7

Piliscsaba FM 104.2

Sárvár FM 95.2

Telkibánya FM 100.6

 

 

 

Várpalota FM 90.0

Veszprém FM 95.1

Zalaegerszeg FM 102.5 (kábelen)

Online Rádióhallgatás

 

 

 

 

Mária Rádió

 

Hírlevél

 

 

 

 

Kedves igazgato@neriiskola.hu!&nbsp;

 

Adománygyűjtő adásnapok a Mária Rádió Szombathelyi indulásáért (szept. 7-8.)

 

 

  

 

Adománygyűjtő adásnapok a Mária Rádió Szombathelyi indulásáért (szept. 7-8.)

 

 

 

 

A Mária Rádió, a Lélek hangja Szombathelyen és környékén is elkezdi hirdetni Isten szeretetét október 7-től. Ennek kapcsán idézzük Székely János szombathelyi megyéspüspök atya gondolatait:

„A Szombathelyi egyházmegyét Szent II. János Pál pápa így nevezte: a szentek földje. Gondolt Szent Mártonra, Boldog Batthyány-Strattmann Lászlóra, Brenner Jánosra, Mindszenty bíborosra… Idén a jubiláns házasok megáldásának szentmiséjére több mint 450 pár jött el a családtagjaival együtt. A Mária Rádió hangja Istenre nyitott füleket és szíveket fog itt találni. Ugyanakkor nagyon kevés gyermek született az utóbbi évtizedekben, igen sokan távoztak nyugatra a jobb megélhetésért. Gyönyörű kicsi falvak ürülnek ki, iskolákat zárnak be, nagyon kevés a papi hivatás. Elkel itt is az Isten magvetése, az Élet Igéje! Tegyünk meg mindent azért, hogy Isten igéje gyarapodjon és növekedjen, az emberi szívek és a családok megteljenek Isten békéjével, kegyelmével!” (Székely János püspök)

A szombathelyi adás elindítása költségeinek fedezésére adománygyűjtő adásnapokat szervezünk szeptember 7-én és 8-án. Kérjük, hogy lehetőségedhez mérten segítsd a szombathelyi Mária Rádió megszületését és szólj ismerőseidnek is. Székely János püspök atya felhívása ide kattintva hallgatható meg.

 

Lezárult a Mária Rádió dalpályázata

 

 

 

 


Lezárult a Mária Rádió dalpályázata

 

 

 

 

 

 

Sok szeretettel hívjuk hallgatóinkat a dalpályázat gálakoncertjére és hivatalos eredményhirdetésére 2017.szeptember 15-e 18 órára az

 

 

Lezárult a Szent István Rajzpályázat

 

 

 

 

Lezárult a Szent István Rajzpályázat 

 

 

 

 

 

A pályázatra közel 530 pályamű érkezett. Hálásan köszönjük a részvételt. A nyertesek névsora IDE KATTINVA olvasható.

 

Ilyen volt Szent István ünnepe 

 

 

 

 

Ilyen volt Szent István ünnepe

 

 

 

 

Több ezer zarándok érkezett az ország különböző területeiről, valamint a határon túlról is, Erdélyből, Felvidékről, Kárpátaljáról és a Délvidékről augusztus 20-án a Mária Rádió szervezésében, Szent István Ünnepére. A zarándokok a Mária Rádió budapesti szerkesztőségéből gyalogosan indultak a Szent István Bazilika elé, Dr. Székely János szombathelyi megyéspüspök vezetésével.  A zarándokokat Snell György püspök atya, a Szent Jobb őre köszöntötte a bazilika előtt. A szentmise előtt, az érkező zarándokokat színvonalas programok várták. Fellépett a Sillye Jenő és barátai zenekar, ezt követően beszédet mondott Fábry Kornél atya a Budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Általános Titkárságának főtitkára, majd zenélt az In Search Of Grace zenekar. A programsorozatot pedig Böjte Csaba ferences szerzetes zárta.

 

Egy nap ami megváltoztathatja az életed

 

 

 

 

Egy nap ami megváltoztathatja az életed

 

 

 

 

Augusztus 26-án kerül megrendezésre az 1Úton Nemzetközi Zarándoknap, amelyet a Mária Út önkéntesei több, mint 150 különböző zarándokszakaszon szerveznek meg. Idén a zarándoklást a gyermekre várókért ajánlják fel, őértük imádkoznak. Az 1Úton az idei évben is túlnyúlik Magyarország határain: Ausztriában, Felvidéken, Erdélyben, Délvidéken és Muravidéken is megrendezésre kerül. A zarándoknap szakaszai, programjai, valamint valamennyi szükséges információ megtalálható a http://1uton.mariaut.hu honlapon. További friss hírek pedig a facebook oldalukon: https://www.facebook.com/1uton/.

 

 

Adatok Módosítása  |  Leiratkozás

(Adatai módosítását vagy leiratkozási szándékát a következő email címen is megteheti: hirlevelek@mariaradio.hu .)

 

 

 

Mária Rádió Magyarország

 1133 Budapest, Gogol u. 28. 

szerkesztőség (06-1) 373-0701

 

 

élő adás (06-1) 374-0904

 Fax: (06-1) 354-1706 

 www.mariaradio.hu 

info@mariaradio.hu

 

 

 

Mária Rádió Közhasznú Egyesület számlaszáma:

10918001-00000069-12310000

 

 

Mária Rádió Közhasznú Egyesület Fejlesztési számlaszáma:

10918001-00000069-12310017

 

 

 

 

© Mária Rádió Magyarország 2011-2017

Vissza a lap tetejére

 

Ezt a levelet azért kapta, mert honlapunkon feliratkozott hírlevelünkre! Ha a jövőben nem szeretne további hírlevelet kapni tőlünk, kérjük, kattintson a leiratkozás gombra.

 

A jövőben a Mária Rádió-tól kapott levelei biztosan a bejövő levelei közé és nem a „levélszemetek” közé érkeznek, ha a hirlevelek@mariaradio.hu e-mail címet vagy felveszi a címlistájába, vagy az engedélyezett címek közé helyezi.

 

 

A képet a feladó eltávolította.