szombat, november 18Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

angolverseny nyolcadikosoknak


Feladó: Hevesi Katalin <itakiseveh@gmail.com&gt;
Elküldve: 2017. szeptember 4. 16:58
Címzett: Tyukász Tamás
Tárgy: angolverseny nyolcadikosoknak

 

Tisztelt Igazgató Asszony / Úr!
A BGSZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma (Budapest, Mester utca 56-58.) angolversenyt hirdet a vonzáskörzetében tanuló nyolcadikosoknak. Kérem, továbbítsa a csatolt fájlban található versenyfelhívást az angol munkaközösség-vezető és / vagy angol nyelvtanárok részére.
Köszönettel:
Hevesi Katalin
BGSZC Szent István KSZG
1095 Budapest, Mester u.56-58.

pdf icon versenyfelhivas.2017.pdf

Oldalunk sütiket (cookies) használ. Az EU jogszabályai szerint ezt közölnünk kell. További információk

A "sütik elfogadása" jobb böngészési élményt nyújt, hiszen a weboldal emlékezik az olvasók korábbi beállításaira. Aki tovább böngészi oldalainkat, vagy az "Elfogadom a sütiket" gombra kattint, az tudomásul veszi a sütik használatát.

Bezárás