szerda, április 24Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Őszi és tavaszi osztálykirándulások, geotúra a Somlón

Feladó: Szarvasház <szarvashaz@szarvashaz.hu&gt;
Elküldve: 2017. szeptember 4. 16:08
Címzett: Tyukász Tamás
Tárgy: Őszi és tavaszi osztálykirándulások, geotúra a Somlón

Szarvasház logó

2017. szeptember 4.

2017/2018. tanévi osztálykirándulások, erdei iskolák

Az iskolaév kezdetével megkezdődött az osztálykirándulások, erdei iskolák tervezése az iskolákban. Tanár kollégák figyelmébe ajánljuk tartalmas programjainkat, ahol a gyerekek élményközpontú, természetben zajló túrákon és foglalkozásokon vehetnek részt. Őszi, 3 napos osztálykirándulásunk teljes ellátással, szállással, programokkal 10.100 Ft/fő áron elérhető! Érdemes akár már most, a jövő tavaszi időpontokat is lefoglalni. A részletekért keresse fel megújult honlapunkat!

Geotúra a Somlón

Szeptember 17-én (vasárnap) zajló geotúránk során megnézzük, hogyan zajlik a somlói szüret, és közben megismerkedünk a hegy földtörténeti múltjával, kultúrtörténeti vonatkozásaival. Az itt lévő középkori várrom, illetve a hegytetőn épült kilátó alkalmat ad a csodálatos panoráma megtekintésére, a vulkanikus sziklák pedig az egykori tűzhányó 4 millió éves történetét őrzik. A túrára előjelentkezés szükséges. Részletek a honlapon!

Töltse az őszi hosszú hétvégét a Szarvasházban!

Az október 23-i hosszú hétvégén (október 20-23. közöt) különleges ajánlattal várjuk vendégeinket. Teljesen felszerelt, vadonatúj konyhával rendelkező turistaházunk bérleti díja erre az időszakra 65.000 Ft/éjszaka. Teltház esetén a szállásdíj így 1800 Ft/fő/éjszaka, amiben minden egyéb költség benne foglaltatik az idegenforgalmi adó kivételével.

Foglaljon most! Tel.: +36 30 919 5868, E-mail: szarvashaz@szarvashaz.hu

A leiratkozáshoz kattintson ide

Weboldal: www.szarvashaz.hu E-mail: szarvashaz@szarvashaz.hu Cím: 8597 Döbrönte, Fő utca 31.
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-79973/2014

A hírlevelet a Gecko hírlevél rendszerrel küldték.

Ha az üzenet nem olvasható, megtekintheti a böngészőben, ide kattintva.