péntek, június 21Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Fővárosi Nagycirkusz – Cirkuszpedagógiai P rogram

—–Original Message—– From: Oktatási Hivatal [mailto:uzenet@oh.gov.hu] Sent: Tuesday, September 5, 2017 10:13 AM To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu> Subject: Fővárosi Nagycirkusz – Cirkuszpedagógiai Program
Tisztelt Intézményvezető Asszony / Intézményvezető Úr!
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma köznevelésért felelős helyettes államtitkársága megbízásából mellékelten megküldjük a Fővárosi Nagycirkusz pedagógiai programjával kapcsolatos tájékoztató levelét.
Tisztelettel: Oktatási Hivatal
Kérjük, hogy az alábbi linkre történő kattintással igazolja vissza a levél elolvasását: uzenetkezelo.kir.hu/index.php/email/visszaigazol/9c340a10-b1cd-4c83-8c39-c1c8a2f3aee3pdf icon ismerteto_fovarosi_nagycirkusz_cirkuszpedagogia_program.pdf