csütörtök, június 20Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

MNM Esztergomi Vármúzeuma – múzeumpedagógiai foglalkozás

 

 

From: Múzeumpedagógia – Vármúzeum [mailto:muzeumpedagogia@mnmvarmuzeuma.hu]
Sent: Wednesday, August 30, 2017 4:35 PM
To: sugariskola@gmail.com
Subject: MNM Esztergomi Vármúzeuma – múzeumpedagógiai foglalkozás

 

Tisztelt Hölgyem/Uram!

 

A Magyar Nemzeti Múzeum Esztergomi Vármúzeuma nagy hangsúlyt fektet arra, hogy felkeltse a fiatalok érdeklődését a történelem, és a múzeumlátogatás iránt, valamint, hogy megismertesse őket az 1000 éves Esztergom városának és Magyarország egyik első Királyi Palotájának történelmével.

Ennek reményében, ha megengedi, átküldenék egy rövid tájékoztató anyagot. Tisztelettel megkérném Önt, legyen szíves tovább küldeni azt pedagógusaik részére, és ha van lehetőség rá, akkor a faliújságra kirakni, amelyből az iskola pedagógusai értesülhetnek, hogy az Esztergomi Királyi Várban a diákcsoportoknak kalandos múzeumpedagógiai foglalkozásokon van lehetősége részt venni.

 

Előre is köszönöm!

 

Tisztelettel:

Setét Melinda

múzeumpedagógus

MNM Esztergomi Vármúzeuma

Tel: +36 70 503 9664

E-mail: muzempedagogia@mnmvarmuzeuma.hu