szombat, május 25Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Őszi Akció a Titanic Kiállításon!

 

 

From: Titanic Kiállítás [mailto:csoport=jvsgroup.hu@mail140.atl61.mcsv.net] On Behalf Of Titanic Kiállítás
Sent: Tuesday, October 3, 2017 9:44 AM
To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu&gt;
Subject: Őszi Akció a Titanic Kiállításon!

 

A képet a feladó eltávolította.

Kedves Pedagógus!

 

Tanévnyitási akció a Titanic Kiállításon!

 

 

A képet a feladó eltávolította.

 

 Regisztráljon csoportjával Október 10-ig és mi megajándékozzuk Önt egy exkluzív Titanic Kiállítási Katalógussal!

 

A tárlatot már több mint 50 000 látogató tekintette meg és rengeteg pozitív visszajelzés érkezett hozzánk ez idő alatt. A tanulmányi kirándulások szervezésénél tanulságos és érdekes úti cél a Titanic Kiállítás, amely már csak ez év végéig tekinthető meg Budapesten.

 

 

A képet a feladó eltávolította.

 

Iskolás csoportjainknak kedvezményt biztosítunk a látogatáshoz, mellyel hétköznap 1900 Forintos jegyáron tekinthetik meg a kiállítást és emellett minden 10. megvásárolt csoportos jegy után ingyenes kísérőjegyet adunk! A jegy ára tartalmazza a hangos tárlatvezetést.

Elter Tamás Magyarország legelismertebb Titanic kutatója, minden kedden délelőtt egy különleges tárlatvezetés keretein belül meséli el a Titanic történetét és a katasztrófa körülményeit, melyre csoportok jelentkezését várjuk.

 

 

 

A kedvezmény igénybevételéhez minimum két nappal érkezés előtt, visszaigazolt regisztráció szükséges! Az Önök jelentkezését is várom a csoport@jvsgroup.hu címre, vagy telefonon a +36 70 365 67 03 telefonszámon is. További információkért keresse fel a www.titanickiallitas.hu weboldalunkat!

Az akciós katalógust minden 10. csoportos jegy mellé adjuk a kísérő tanárnak a kiállítás helyszínén.
A katalógust minden 10. csoportos jegy megvásárlása után adott kísérőjegy mellé ajándékozzuk, ami a helyszínen vehető át.

Elter Tamás tárlatvezetésének ára 10 000 ft, ami a helyszínen, készpénzben fizetendő.
 

 

Copyright © 2017 JVS Group Magyarország Kft., All rights reserved.
Ha nem érdekli Önt a Titanic Kiállítás, akkor itt tud leiratkozni.

 

A képet a feladó eltávolította.