vasárnap, november 19Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Sportnap – október 9.

Az idén is a Naplás-tó fölötti erdőben tartottuk a sportnapunkat Konczili Eleonóra és Zsilinszky Enikő szervezésében. A kolléganők előzőleg felderítették a terepet, kijelölték az útvonalat. A diákok – kisebb csoportokra osztva – a szép, de hűvösnek induló őszi napon külön busszal érkeztek a helyszínre. A természet ismeretéhez és az egészséges életmódhoz kapcsolódó állomásokon pedagógusaink várták az osztályokat. A kirakós, felismerős, ügyességi és egyéb feladatokat lelkesen oldották meg tanítványaink. A versenyzés végén körtével és ásványvízzel kínáltuk őket.

Oldalunk sütiket (cookies) használ. Az EU jogszabályai szerint ezt közölnünk kell. További információk

A "sütik elfogadása" jobb böngészési élményt nyújt, hiszen a weboldal emlékezik az olvasók korábbi beállításaira. Aki tovább böngészi oldalainkat, vagy az "Elfogadom a sütiket" gombra kattint, az tudomásul veszi a sütik használatát.

Bezárás