csütörtök, április 25Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Sent: Friday, December 15, 2017 12:53 AM
To: iskola@lemhenyi.sulinet.hu
Subject: Ifjúsági szállás-ajánlatunk Győr közelében

Tisztelt Intézményvezető, tisztelt Tanárok, Osztályfőnökök!

Engedjék meg, hogy figyelmükbe ajánljam a Szigetköz csücskében, Győrtől 16 km-re fekvő Aranykert Ifjúsági Tábort és Szabadidőparkot!

Elhelyezkedésünk ideális arra, hogy a környék kedvelt osztálykirándulás-célpontjait könnyen elérjék ( Győr, Pannonhalma…).

Az Öko-Fürdőtavunk közvetlen közelében levő Ifjúsági szállásunk (5 db 8 ágyas illetve 2 db 2 ágyas szobával) nagyon népszerű volt korábban is az iskolai szervezők, osztályfőnökök körében!

A fürdés a táborozók számára ingyenes!

Egyéb szolgáltatásaink (pl. ingyenes kerékpár-használat, bérelhető túrakenuk, langalló-sütés a kültéri kemencénél, kézműves foglalkozások…) is kifejezetten a gyerekekről szólnak, családbarát árakon.

A január 15-ig foglalóknak (minimum 25 fő, és minimum 2 éjszaka esetén) ajándék langalló-partival kedveskedünk!

Részletek táborunkról itt:  http://aranykerttabor.hu/?mode=pages&pageid=20

Várjuk Önöket is!