hétfő, április 15Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Nikitin játékok a fejlesztőpedagógus ajánlásával

 

 

From: Lurkó Glóbusz Játékáruház [mailto:lurkoglobus@gmail.com]
Sent: Monday, January 22, 2018 8:31 AM
To: Tyukász Tamás <igazgato@neriiskola.hu&gt;
Subject: Nikitin játékok a fejlesztőpedagógus ajánlásával

 

                                 

Kedves Dudás Attila,

mi már régóta tudjuk, hogy a Nikitin fejlesztő-logikai játékok milyen hasznosak a gyermekek fejlődése során, de most közzétesszük a fejlesztőpedagógus szakmai tapasztalatát, aki kipróbálta őket és megosztotta véleményét velünk.

"Az általam kipróbált és leírt fejlesztőjátékok és feladatok alkalmazása sokat segít a gyerekeknek abban, hogy a tanuláshoz szükséges képességeik fejlődjenek. A módszertani játékok használata fejleszthetik az óvodából iskolába lépő gyerekek problémamegoldó képességét, mely lehetővé teszi, hogy a rájuk bízott feladatokat könnyebben meg tudják oldani." Takácsné Schvenzberger Gyöngyi

A teljes anyag ITT olvasható.  

      

      

      

 iroda@lurkoglobus.hu                                               06 96 579937

www.lurkoglobus.hu                                                 9200 Mosonmagyaróvár, Várallyai u. 3.

Maradj kapcsolatban velünk                                                                 

Ha nem szeretnél a továbbiakban értesülni újdonságainkról, akcióinkról, kattints ide leiratkozás

Adatkezelési Szabályzatunkat itt olvashatod.

A képet a feladó eltávolította.