kedd, január 21Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Ismerkedő beszélgetés – leendő néris szülőknek

Kedves Szülők!

Az alábbiakban tudnak regisztrálni az Iskolakóstolón a szülőkkel meghirdetett személyes beszélgetésre:

Jelentkezés módja:

1. Előfordulhat, ha egyszerre sokan próbálnak regisztrálni, hogy belassul a rendszer. Kérjük, legyen erre figyelemmel!

2. Kattintson a naptárban az aktív napok egyikére. (január 6., 8. 15., 20., február 3.)
  3. Válasszon az elérhető időpontok közül. (A foglaltak szürkék, és nem lehet rájuk kattintani.)
  4. Adja meg a kért adatokat. Email-címnek olyat adjon meg, amelyiket használ és olvas is rendszeresen!
  5. Ha az áttekintés részben minden rendben van, kattintson a Küldés gombra!
  6. Amennyiben később törölni szeretné a foglalását, a kapott emailben található hivatkozásra kell kattintania. Kérjük, mindenképpen törölje a nem kívánt időpontokat, hogy mások számára ismét elérhetővé váljon az Ön által tévesen lefoglalt időpont!