péntek, április 19Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Ismerkedő beszélgetés – leendő néris szülőknek

Kedves Szülők!

Az alábbiakban tudnak regisztrálni az Iskolakóstolón a szülőkkel meghirdetett személyes beszélgetésre:

Jelentkezés módja:

1. Előfordulhat, ha egyszerre sokan próbálnak regisztrálni, hogy belassul a rendszer. Kérjük, legyen erre figyelemmel!

2. Kattintson a naptárban az aktív napok egyikére. (március 7., 8., 9., 16., 17., 21., 22., 23.)
  3. Válasszon az elérhető időpontok közül. (A foglaltak szürkék, és nem lehet rájuk kattintani.)
  4. Adja meg a kért adatokat. Email-címnek olyat adjon meg, amelyiket használ és olvas is rendszeresen!
  5. Ha az áttekintés részben minden rendben van, kattintson a Küldés gombra!
  6. Amennyiben később törölni szeretné a foglalását, a kapott emailben található hivatkozásra kell kattintania. Kérjük, mindenképpen törölje a nem kívánt időpontokat, hogy mások számára ismét elérhetővé váljon az Ön által tévesen lefoglalt időpont!