péntek, április 19Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Középiskolák sorrendjének változtatása

Kedves Szülők!

A tanulói adatlapok módosítására, a középiskolák sorrendjének változtatására 2020. március 19-én és 20-án 8:00 óra és 16:00 között lesz lehetőség az iskolában.
A módosított adatlapot mindkét szülőnek alá kell írnia, ezért kérjük, hogy úgy válasszanak időpontot, hogy mindketten jelen lehessenek.
Köszönettel:
Az iskola vezetősége

Jelentkezés módja:

1. Kattintson a naptárban az aktív napra.
  2. Válasszon az elérhető időpontok közül. (A foglaltak szürkék, és nem lehet rájuk kattintani.)
  3. Adja meg a kért adatokat. Email-címnek olyat adjon meg, amelyiket használ és olvas is rendszeresen!
  4. Ha az áttekintés részben minden rendben van, kattintson a Küldés gombra!
  5. Amennyiben később törölni szeretné a foglalását, a kapott emailben található hivatkozásra kell kattintania. Kérjük, mindenképpen törölje a nem kívánt időpontokat, hogy mások számára ismét elérhetővé váljon az Ön által tévesen lefoglalt időpont!