szerda, május 29Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Fogadóóra – 2021. április

Meet linkek: https://www.neriiskola.hu/online-fogadoora/

 

Jelentkezés módja:

  1. Előfordulhat, ha egyszerre sokan próbálnak regisztrálni, hogy belassul a rendszer. Kérjük, legyen erre figyelemmel!

  2. Válassza ki a konzultáció típusát a lenyíló listából. Ez lehet 10 vagy 15 perces fogadóóra.
  3. Válassza ki a pedagógust a lenyíló listából.
  4. Kattintson a naptárban az aktív napra. Az adott pedagógus azon a napon tartja a fogadóóráját.
  5. Válasszon az elérhető időpontok közül. (A foglaltak szürkék, és nem lehet rájuk kattintani.)
  6. Adja meg a kért adatokat. Email-címnek olyat adjon meg, amelyiket használ és olvas is rendszeresen!
  7. Ha az áttekintés részben minden rendben van, kattintson a Küldés gombra!
  8. Ezután foglalhat újabb időpontot más tanárokhoz is.
  9. Amennyiben később törölni szeretné a foglalását, a kapott emailben található hivatkozásra kell kattintania. Kérjük, mindenképpen törölje a nem kívánt időpontokat, hogy mások számára ismét elérhetővé váljon az Ön által tévesen lefoglalt időpont!

Az online fogadóórák Meet felületen fognak zajlani, amihez gmail-es emailcímre lesz szükségük. Ha Önöknek nincs ilyen, és nem szeretnének regisztrálni, akkor a gyermekük iskolai email-címével is be tudnak jelentkezni, de ezt a megoldást inkább nem ajánljuk! A Meet linkeket a jelentkezéskor kapott regisztrációs levélben található hivatkozásról fogják tudni elérni a fogadóóra napján.