szerda, május 29Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

FONTOS IDŐPONTOK

Június 27-től június 30-ig

Bizonyítványok Átadása-átvétele 8.30-15.00                                                                                                                        Távozó tanulók kiírása 8.30-15.00                                                                                                                                          Érkező tanulók beiratkozása 8.30-15.00

Nyári ügyelet

július 6. (szerda)   9.00 – 13.00                                                                                                                                                          augusztus 3. (szerda)   9.00 – 13.00

Ebédbefizetés

Utalásos: Fizetési értesítő küldése: augusztus 3.                                                                                                                                              Fizetési határidő:            augusztus 19.                                                                                                                             Készpénzes: augusztus 24. (szerda) 8.00-16.00

Évnyitó (Veni Sancte)

szeptember 1. (csütörtök) 8.00 óra                                                                                                                                                  Rákosszentmihályi templomban 1. osztály – 7. osztály.

8. osztály szeptember 1. (csütörtök) 17.00 Bazilika előtt                                                                                                                8. osztály iskolába érkezik szeptember 1. (csütörtök) 14.00

Tankönyvek átvétele

szeptember 1. (csütörtök) az első tanítási napon                                                                                                                            Mindenkinek ingyenesek a tankönyvek 1-8. osztály

Megrendelt fehér tornapolók átvétele (1200 Ft)                                                                                                                              augusztus 29. – szeptember 2.  8.00 – 16.00 az irodában