vasárnap, május 26Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

NÉRI-BÁL 2024

Kedves Mindenki!

2024. május 25-én újra lesz Néri-bál, az iskola tornaterme táncparketté alakul a szülők és a tanárok részvételével. A bál este 6:30-kor kezdődik – lesznek szülői produkciók, a tanárok is készülnek előadással, valamint a nyolcadikosok keringője is bemutatásra kerül. Majd kezdetét veszi az éjfélig tartó mulatság, a zenéről a Quo Vadis Együttes gondoskodik. Rendezvényünkre ezúton meghívunk és szeretettel várunk Titeket is!

A bál célja:

  • lehetőséget adni arra, hogy a szülők megismerhessék egymást,
  • alkalmat teremteni szülők és tanárok közti kötetlen beszélgetésekre,
  • egy jó hangulatú estét eltölteni egymás társaságában azokkal, akiknek a Néri érték,
  • és az est bevételéből anyagi támogatást nyújtani a Néri Alapítvány számára.

A tombolához felajánlásokat várunk (kisebb tárgyak, utalványok szolgáltatásról, belépő vagy bérlet, ital, desszert, könyv, stb….) A tombolához a felajánlásokat az iskola Titkárságán lehet leadni május 23-ig.

Batyus bált tartunk, így “Ha jöttök lesztek, ha hoztok esztek!”.

A finomságok összehangolásához, a tombola felajánlásokkal, a belépőkkel és egyéb információkkal kapcsolatban a szülői munkaközösség tagjainál és az iskola titkárságán lehet érdeklődni.

Belépés kizárólag 14 éven felülieknek a fellépőkön kívül.

Szeretettel várunk mindenkit! Töltsük együtt ezt a tartalmasnak ígérkező estét!                                        

Néri SZMK, Néri Alapítvány